Политика конфиденциальности

Адміністрація сайту medobuv.com.ua (далі - Сайт) з повагою ставиться до прав відвідувачів Сайту. Ми беззастережно визнаємо важливість конфіденційності особистої інформації відвідувачів нашого Сайту. Дана сторінка містить відомості про те, яку інформацію ми отримуємо і збираємо, коли Ви користуєтеся Сайтом. Ми сподіваємося, що ці відомості допоможуть Вам приймати усвідомлені рішення щодо наданої нам особистої інформації. Ця Політика конфіденційності поширюється тільки на Сайт і на інформацію, що збирається за допомогою Сайту. Вона не поширюється ні на які інші сайти і не застосовна до веб-сайтів третіх осіб, з яких можуть робитися посилання на наш Сайт.

Для того, щоб зробити заявку клієнт повинен залишити своє ім'я, номер контактного телефону, адресу електронної пошти (за необхідності), а також іншу інформацію, яка деталізує умови надання послуги. Надаючи цю інформацію, клієнт таким чином дає згоду на використання своїх особистих даних, на отримання дзвінків або листів з боку адміністрації чи маркетингового відділу Сайту.

Фахівці служби клієнтської підтримки вносять отриману інформацію в базу даних клієнтів і суворо дотримуються режиму конфіденційності у роботі з нею. Ми зобов'язуємося не передавати отриману від клієнтів інформацію третім особам, за винятком тих випадків, які передбачені вимогами українського та міжнародного законодавства.

Отримана інформація також може використовуватися для інформування клієнтів щодо послуг, продуктів, новин та іншої інформації, що стосується діяльності компанії. Якщо клієнт не бажає отримувати ніякої інформації від нашого достатньо буде повідомити нас про це листом на електронну пошту info@medobuv.com.ua

Згідно з новими правилами Загального регламенту щодо захисту даних (GDPR - General Data Protection Regulation) клієнт може зажадати видалити свої особисті дані з бази даних компанії. Для це Вам потрібно надіслати нам Вашу вимогу на електронну пошту.

Ми уважно стежимо за збереженням отриманої інформації. Ми вживаємо всіх необхідних розумних технічних та адміністративних заходів безпеки, щоб захистити від проникнення та крадіжки інформації наших клієнтів.

Дякуємо Вам за довіру!