Чорна п'ятниця в MEDICAL SHOES!

Чорна п'ятниця в MEDICAL SHOES!

Термін “Чорна п’ятниця” закріпився в ролі назви дня початку розпродажів у середині 20-го століття. Одна з перших згадок цього словосполучення збереглася на сторінках американського журналу присвяченого менеджменту. У ній йшлося про те, що багато працівників беруть лікарняний чи відпустку на день розпродажу, щоб замість роботи піти по магазинам. Закріпила цей негативний термін поліція Філадельфії, що фіксувала неймовірні затори на дорогах цього дня. 

Тому ви можете лише уявити, як вам щастить, адже 29 листопада придбати жіноче взуття Леон та сабо Леон зі знижкою 15% ви зможете не виходячи з дому.

Епідемія “хвороб” у Чорну п’ятницю до 70-х років минулого століття набула такого розмаху, що могла паралізувати роботу підприємств. Роботодавці під страхом звільнення забороняли брати цього дня відгули й лікарняні.Вам не потрібен відгул, щоб придбати чоловічі сабо Sanital Light з неймовірною знижкою 60%! Не відкладайте на вечір, бо Вашого розміру може не залишитися!

У великих торгових центрах часто не обходиться від випадків істерії. Наприклад, у 2008 році покупці до смерті затоптали працівника магазину. А в 2012 році жінка, прикрившись двома дітьми, розпиляла перцевий аерозоль, щоб не допустити інших покупців у приміщення. 

Сподіваємося, наші знижки на медичні халати не завдадуть Вам жодної шкоди:

35% знижка на неповторний халат із запахом

На халат з незвичним оздобленням у вигляді вертикальної кольорової смуги передбачається знижка 30%.

На класичний жіночий халат з мінімальним оздобленням буде оголошена знижка 25%.

 

І наступні моделі ви зможете придбати усього за 436 грн.

Бажаємо Вам приємних покупок!

Коментарі

Поки немає коментарів