Чи дійсно нам потрібне ортопедичне взуття?

Чи дійсно нам потрібне ортопедичне взуття?

Ортопедичне взуття посіло вагоме місце в нашому житті. Через сидячий спосіб життя, відсутність спорту, нерівномірні навантаження псується постава, болить спина та деформується стопа.

Ортопедичне взуття може бути частиною комплексного плану лікування, щоб зняти дискомфорт, пов’язаний з болем в ногах. Також таке взуття допомагає виправити деформації стопи та попередити ризик травм в майбутньому. Ринок зараз пропонує лікувальне та профілактичне ортопедичне взуття.

Лікувальне взуття рекомендується людям із серйозними порушеннями:

  • Плоскостопість 3-4 ступеня;
  • Захворювання кісток;
  • Різна довжина ніг;
  • Бурсит;
  • Проблеми зі спиною;
  • Цукровий діабет і т.д.

Лікувальне ортопедичне взуття обов’язково підбирає для вас лікар, зважаючи на стан вашого здоров’я, поставу і стиль життя.

Профілактичне взуття потрібне для попередження патологій та корекції на початковій стадії: варикозне розширення вен, артроз і артрит, варусна і вальгусна деформація стоп, п’яткові шпори, плоскостопість тощо.

Також ортопедичне взуття можна носити людям, в яких немає проблем зі здоров’ям, але, наприклад, вони працюють весь день на ногах або дуже багато ходять. До таких професій належать медики, фармацевти, кухарі, продавці, перукарі й т.д. Також правильне взуття важливе при відновленні після травм та операцій, при вагітності чи зайвій вазі.

Ортопедичне взуття виготовляється з натуральної шкіри, має зручну антиковзку підошву та анатомічну устілку з супінатором, яка добре підтримує стопу при ходьбі.

То чи потрібне ортопедичне взуття всім?

Немає однозначної відповіді, але якщо ви читаєте цю статтю, швидше за все ви шукаєте для себе зручне та комфортне взуття, щоб виправити певні проблеми. І чим старші ми стаємо – тим частіше потребуємо додаткової підтримки та зручнішого взуття.

Ортопедичне взуття чудово підтримує стопу, проте не є єдиним способом вирішити ту чи іншу проблему. Для перемоги над чимось, завжди є кілька комплексних кроків (взуття + спорт, взуття + масаж, взуття + помірний спосіб життя). Проте, спробувавши по-справжньому комфортне взуття після якого не “гудуть” ноги, ви вже навряд чи захочете повертатися до старих моделей.

Коментарі

Поки немає коментарів