Чи допомагає ортопедичне взуття зменшити хронічний біль при травмах стопи і суглобів?

Чи допомагає ортопедичне взуття зменшити хронічний біль при травмах стопи і суглобів?

Складні переломи стоп приносять багато дискомфорту та потребують тривалого відновлення. Люди довго живуть з хронічним болем та складністю в пересуванні. Перелом нижніх кінцівок, а саме гомілковостопного суглоба – один з найчастіших видів переломів (за даними Великобританії такі переломи трапляються в 12-15 з 10 000 людей).

Ми сьогодні вирішили розібратися чи дійсно допомагає ортопедичне взуття швидше стати на ноги та зменшити больові відчуття.

Згідно з дослідженням в якому 25 пацієнтів були госпіталізовані на 4 тижні у швейцарську клініку Commission Cantonale Valaisanne d'Ethique Médicale, де проходили лікування від посттравматичних порушень та інвалідності після переломів гомілковостопного суглоба та/чи стопи. Ціллю цієї госпіталізації була терапія для покращення їх рівня життя. Під час лікування вони виконували вправи на мобілізацію суглобів, підбирали спеціальне взуття для пересування та зменшення болю. 

Трьох пацієнтів взули в стабілізуюче взуття, одного у відкрите взуття, а 21 у звичайне ортопедичне взуття (черевики). Все взуття було адаптоване під потреби та особливості стоп залежно від особливостей людей (комусь була потрібна жорсткіша та вища підошва, комусь додаткова підтримка збоку тощо). На людей чіпляли 3D-акселерометри, які показували специфічні вимірювання при русі людей у звичайному взутті та в ортопедичному. 

Що ж з цього вийшло? Ортопедичне взуття дійсно покращило динамічну стійкість та симетрію ходи, а також зменшило больові відчуття. Звісно, також важлива реабілітація, фізичні вправи, але ми бачимо, що правильно підібране взуття має великий позитивний вплив на здоров’я стопи. Важливо комплексно підходити до будь-яких труднощів з травмою та відновленням, але взувати ортопедичне взуття – це один з найлегших кроків, який таки показує свою ефективність.

Менеджери нашого магазину допоможуть підібрати для вас ортопедичне взуття. У нас є гарний вибір для чоловіків, жінок та дітей. Усе взуття виконане з якісних матеріалів, воно дихає, тримає стопу в правильному положенні та чудово підходить як для роботи, так і для повсякденного використання. 

Коментарі

Поки немає коментарів