Как подобрать удобную для работы обувь косметологам, стоматологам и парикмахерам?

Как подобрать удобную для работы обувь косметологам, стоматологам и парикмахерам?

Яким має бути взуття працівників б'юті-сфери

У будь-якій роботі можна знайти свої плюси і мінуси. Працівники сфери краси та медицини платять велику ціну за те, щоб їх клієнти лишалися задоволені наданими послугами. Адже дуже часто над одним відвідувачем майстер проводить стоячи на ногах кілька годин. Буває, що присісти вдається один або два рази за день. І як наслідок — біль в ногах і спині наприкінці робочого дня, а також думки про зміну сфери діяльності. На щастя, сьогодні ринку ортопедичного взуття є що запропонувати представнику будь-якої з цих професій.


Взуття для перукаря повинно відповідати ряду вимог:

  • В першу чергу бути закритим. Це обов'язкова умова, тому що в кінці робочого дня перукарю неприємно змивати з ніг краплі фарби для волосся, що випадково потрапили на ногу, вичищати дрібне сміття з ніг. Це не кажучи вже про те, якими небезпечними можуть бути ножиці, якщо вони впадуть прямо на ногу.
  • Дозволяти ногам дихати. У багатьох людей закрите взуття асоціюється з пітливістю ніг і неприємними відчуттями в зв'язку з цим. Але це не стосується взуття зробленого із натуральних матеріалів. У холодну пору року рекомендується використовувати шкарпетки з бавовняної тканини.
  • Бути ортопедичним. Людина, яка проводить багато часу на ногах, відчуває втому наприкінці робочого дня, тому взуття для перукаря має бути з вільним носком, щільно фіксуватися на нозі, а також мати неслизьку підошву.

У нашому магазині — найкраще взуття для стоматолога, тому що:

  • Його легко дезінфікувати, оскільки воно зроблене зі шкіри або нубуку. Якщо Ви працюєте в приміщенні з асептичним режимом, рекомендуємо купувати взуття з нетканих матеріалів, тому що за ним простіше доглядати.
  • Завдяки йому ноги менше втомлюються. Це найважливіший критерій при виборі взуття для стоматолога, тому що ця категорія медпрацівників практично ніколи не працює сидячи. Наше взуття розроблене спеціально для таких людей. Цей ефект досягається за допомогою спеціальних танкеток, супінаторів та устілок, які сприяють правильному розподілу навантаження на ноги, зняття зайвої напруги з хребта і тазостегнових суглобів.

З труднощами можна зіткнутися при виборі взуття для косметолога. До нього висуваються такі ж вимоги, як і до взуття інших працівників сфери краси і медицини, але крім цього на перший план поряд зі зручністю виходить зовнішній вигляд. Для індустрії краси зовнішній вигляд фахівця, якому клієнт довіряє свою зовнішність, грає напрочуд важливішу роль — він повинен викликати довіру клієнта і сприяти формуванню образу експерта

Де купити взуття ортопедичне в Києві


У нашому магазині ортопедичного взуття MedicalShoes Ви можете підібрати взуття практично під будь-яку уніформу, тому що ми пропонуємо моделі різноманітних фасонів і кольорів. Тому вибір взуття для косметолога під брендовану форму салону перестає бути проблемою, а перетворюється на задоволення. Ми також пропонуємо відвідати наш магазин в м.Києві, на вул. Маршала Тимошенко, 18 (ст. М. Мінська) для того, щоб поміряти вподобане взуття та бути впевненим у своєму виборі. Якщо ж Ви хочете замовити взуття через Інтернет, наші менеджери з радістю Вам допоможуть.

 

Коментарі

Поки немає коментарів