Медичні сабо: вимоги і тонкощі вибору

Медичні сабо: вимоги і тонкощі вибору

"Правильне" взуття для лікарів виконує одночасно кілька важливих функцій:

  • знижує стомлюваність, викликану тривалим перебуванням на ногах;
  • вирівнює навантаження на стопи, суглоби і хребет;
  • забезпечує почуття комфорту протягом всього дня;
  • захищає від травматизму.

Виходячи з цих завдань можна визначити критерії вибору медичних сабо:

  1. Зручність. У зв'язку з особливостями професії, у взутті вам доведеться провести багато часу. Тому, обов'язково переконайтеся в тому, що вам нічого не натирає і не тисне. Краще віддати перевагу натуральним матеріалам, які добре вбирають вологу і пропускають повітря. Для теплої пори року варто замовити сабо з перфорацією і гелевою підкладкою для охолодження. Зверніть увагу на устілку: оптимально, якщо вона зроблена з меморі-піни для забезпечення максимального комфорту. Не менш важливим моментом є носова частина: вона повинна бути досить широкою, щоб не сковувати рухів пальців і не перешкоджати їх деформації.

  2. Турбота про здоров'я стоп і кістково-м'язового апарату. Дуже важливо, щоб медичні сабо володіли ортопедичним ефектом і забезпечували правильну підтримку склепінь стопи, вирівнювали і розподіляли навантаження, а також добре амортизували кожен крок, знижуючи шкоду вібрацій. Щоб досягти цієї мети, зверніть увагу на наявність анатомічної устілки, супінатора і амортизатора п'яти. Також велике значення має підошва: відмінно, якщо вона міцна і гнучка.

  3. Гігієна і догляд. Взуття для медсестер повинне легко митися і дезінфікуватися. Найкращий варіант містить мінімум отворів і опуклостей, в яких може накопичуватися бруд. Критично важливо вибирати сабо із закритою передньою частиною, як і для гігієни, так і з метою забезпечення вашої безпеки. Пам'ятайте, що медичне взуття експлуатується дуже інтенсивно, тому краще надати перевагу якісним матеріалам, які відрізняються довговічністю, підвищеною стійкістю до зносу і не дуже вимогливі у догляді.

  4. Безпека. Цей критерій також дуже важливий для лікарів і молодшого медичного персоналу. Подбайте, щоб сабо надійно фіксували ногу, мали закритий носок і міцну підошву. Добре для спецвзуття зарекомендувала себе протиударна технологія "антишок", оскільки вона ефективно мінімізує травматизм. Також необхідно переконатися, що обраний варіант має ефект антиковзання, адже підлога лікарень і поліклінік переважно складається з плитки, а пересуватися лікарям потрібно швидко. Як мінімум, зупиніть свій вибір на сандалях з рифленою підошвою.

Обирайте медичне взуття ретельно і продумано, адже це гарантія вашої безпеки, здоров'я і гарного самопочуття. Інтернет-магазин "Medical Shoes" пропонує великий асортимент вдалих варіантів ортопедичних сабо від перевірених виробників за привабливою ціною! Все, що вам потрібно зробити - замовити вподобану модель онлайн. У разі виникнення питань наші фахівці готові надати кваліфіковану консультацію і допомогти з підбором розміру.

Коментарі

Поки немає коментарів