Чи потрібне ортопедичне взуття здоровим дітям?

Чи потрібне ортопедичне взуття здоровим дітям?
У цій темі завжди є ті, хто “за” та ті, хто “проти”, але давайте по пунктах все-таки розберемо чим насправді ортопедичне взуття може бути корисним для здорової дитини й в яких цілях його слід придбати.

Основні переваги та функції ортопедичного взуття:

  1. Твердий задникта ортопедична устілка фіксує дитячу стопу, яка ще росте та формується, у правильному положенні.
  2. Завдяки невеликому каблуку, ортопедичній устілці, гнучкій та міцній підошві створюється необхідне навантаження на ногу, що теж сприяє її правильному формуванню.
  3. Широкий носок та оптимальна вага взуття не сковують рухи пальців, передбачають комфортні умови та захищають ніжки вашої дитини.
  4. Нековзка, в міру жорстка та гнучка (в певних місцях) підошва допоможе сформувати правильну ходу та не буде надмірно навантажувати суглоби.
  5. Потрібно зауважити, що якісне ортопедичне взуття виготовляється з натурального та екологічного матеріалу, а це забезпечує хорошу вентиляцію і дає змогу ногам почуватись зручно та впевнено.
  6. Хороше ортопедичне взуття має практичні застібки, які легко регулюються, тобто для дитини це додає максимальної зручності.

Можна легко зробити висновок, що навіть якщо ваша дитина здорова, то ортопедичне взуття їй не тільки не нашкодить, але й матиме профілактичну дію на ніжки, а до всього воно ще й вигідне, надійне та екологічне.

Перед тим, як купувати ортопедичне взуття уточніть консультанту з якою саме метою, оскільки лікувальне та профілактичне ортопедичне взуття мають відмінності. Попіклуйтесь про здорові ніжки ваших діток.

Коментарі

Поки немає коментарів