Доглядаємо за взуттям правильно

Доглядаємо за взуттям правильно

Взуття це той елемент гардеробу, який найбільше піддається несприятливому впливу навколишнього середовища. Для того, щоб ортопедичне взуття довше виконувало свої функції і при цьому зберігало презентабельний вигляд, воно потребує правильного догляду. Всупереч поширеній думці, внаслідок неправильного догляду (або його відсутності) черевики втрачають не лише привабливість, але й ортопедичні властивості. Через псування матеріалу вони припиняють надавати необхідну підтримку склепінню стопи, захищати її від ударних навантажень і правильно перерозподіляти вагу. Ми підготували для Вас поради про правильний щоденний догляді за взуттям.

Догляд за видами матеріалу

Шкіряне взуття

Шкіряне взуття вважається найпростішим і невибагливим у догляді. Для його очищення від бруду і пилу не потрібно спеціальних пристосувань досить м'якого відрізу тканини. Використання крему або кондиціонеру рекомендується не частіше разу в тиждень, а полірування ваксою не більше одного разу на місяць.

Взуття із замші, велюру, нубуку

Чистка ворсових матеріалів здійснюється тільки в сухому стані. Для позбавлення їх від пилу і бруду використовується спеціальний ластик, який крім очищення зберігає поверхню шорсткою. Крім того, існують спеціальні двосторонні щітки, які з одного боку мають нейлоновий ворс для очищення поверхні, і латунну щітку з іншого боку, яка ідеально піднімає прим’яті ворсинки. Поверхня очищається завжди в одному напрямку проти ворсу. Рекомендується щодня використовувати фарбу-аерозоль, яка допоможе зберегти колір, володіє брудовідштовхуючими властивостями. Не використовуйте крем з таким взуттям це призведе до загладжування ворсинок.

Взуття з лакованої шкіри

Вироби з лакованої шкіри слід берегти від впливу хімічних речовин, вологи і низьких температур. Не рекомендується використовувати таке взуття при мінусових температурах. Для його очищення слід протерти поверхню чистою м'якою тканиною і обробити засобом для лакованого взуття.

Загальні рекомендації

  • Ортопедичне взуття заборонено прати в машинці, оскільки результатом цього може стати деформація каркасу, відставання підошви, втрата необхідної жорсткості.
  • У жодному разі не можна сушити взуття на батареї, під прямими сонячними променями або неподалік від будь-яких гарячих поверхонь це може призвести до тріщин у матеріалі. Не зайвим буде використання спеціальних колодок для збереження форми. Добре працює також бабусин метод: набивання взуття газетами або папером, які добре вбирають вологу.
  • Не можна натирати поверхню кислотами, агресивними засобами, щітками, жорсткими губками. Навіть найменше порушення цілісності поверхні призведе до розшарування матеріалу, потрапляння всередину вологи і до подальшої деформації.
  • Одягайте взуття тільки в розстібнутому стані, користуйтеся спеціальними ложками це допоможе уникнути розриву заднього шва та збереже форму взуття. Не знімайте взуття, не розшнурувавши і наступивши на задник це часта причина відриву підошви.

Де купити взуття

Інтернет-магазин взуттяMedical Shoes пропонує великий вибір ортопедичного взуття фірм Leon, Izdiri, Tellus, Adaco, Floare. Наші менеджери готові допомогти Вам з вибором і відповісти на всі Ваші запитання онлайн або по телефону. Також Ви можете купити зручне взуття у Києві офлайн на вул. Маршала Тимошенка, 18, біля ст. м. Мінська.

Коментарі

Поки немає коментарів