Як вибрати дитяче зимове взуття

Як вибрати дитяче зимове взуття

Хоч і зима прийшла ще не до всіх, але питання вибору зимового взуття для дітей все ще актуальне. Ми підготували кілька підказок, як не помилитися й обрати якісне та тепле взуття для малюків.

Діти активні: неважливо чи вони лише вчаться ходити, чи вже швидко бігають – їхнім ногам необхідна надійна підтримка. Ніжкам взимку повинно бути зручно, тепло, сухо та не слизько. Щоб виконати ці пункти, перевірте взуття за наступними критеріями:

  1. Розмір. Взуття в жодному разі не повинне бути надто великим (“на виріст”) та вузьким. В першому випадку є великий ризик падінь, мозолів і деформацій ніг, а в другому – переохолодження. Зимове взуття може бути більшим за актуальний розмір дитячої ноги на 1-1,5 см максимум. Цього достатньо для зручності, теплих шкарпеток та хорошої циркуляції повітря.
  2. Матеріал виготовлення. Звісно, ми будемо рекомендувати натуральні матеріали, які будуть захищати ногу від вологи, морозу та вітру. Найкраще обирати взуття з натуральної шкіри або мембрани. Екошкіра буде промокати та тріскати на морозі, а це призведе до перемерзання і зрештою, все одно доведеться купувати нове взуття.
  3. Підошва. Вона повинна бути міцною, але гнучкою, рифленою та мати невеличкий каблук. Така підошва не буде сковзати та знизить ризик падінь і травм.
  4. Вага. Дитяче взуття повинне бути легким, щоб малюк міг легко пересуватися та бігати без зайвого навантаження на стопи.
  5. Застібки. Обирайте взуття із замком та додатковими застібками чи шнурівками. Ви зможете регулювати його чітко під ніжку дитини.
  6. Устілка. Вона повинна бути чітко за розміром взуття та бажано знімною, щоб ви могли легко її просушити чи нагріти на батареї. Обирайте анатомічну, амортизувальну устілку, яка буде підлаштовуватися під ногу дитини, добре виводити вологу та забезпечуватиме правильне положення стопи при ходьбі.
  7. Жорсткий задник. П’ятка повинна додатково підтримуватися, тому більшість дитячого взуття виготовляється з міцним задником. Він допомагає правильно розподіляти вагу та навантаження на ноги.
  8. Носок. Він повинен бути круглим або квадратним, щоб не тиснути на пальчики й мати змогу вдягти теплі шкарпетки.

Де б ви не купували взуття дитині, орієнтуйтеся не лише на розміри, а й на заміри, оскільки кожен виробник може виготовляти взуття за своїми мірками.

Щоб виміряти дитячу ніжку, вам потрібно взяти лінійку, олівець та картон. Поставте дитину босою ногою на картон та ретельно обведіть олівцем її ногу. Олівець тримайте рівно, не під кутом! Виміряйте лінійкою чи метром довжину від великого пальця до крайньої точки на середині п’ятки та отримаєте довжину ніжки дитини. Ширину вимірюйте по найширших точках вашого малюнку. З цим макетом ви можете ходити в магазин, або ж зіставляти з розмірними сітками на сайтах.

Хай у ваших діток будуть теплі ніжки та багато яскравих емоцій від зими, а зі взуттям ми вам допоможемо!

Схожі товари

Коментарі

Поки немає коментарів