Як вибрати взуття якщо у вас широка нога: 5 простих порад

Як вибрати взуття якщо у вас широка нога: 5 простих порад

Проблема широкої стопи може бути з вами від народження, або з’явитися під час чи після вагітності, з віком та з набором ваги. В будь-якому випадку ми повинні бути уважними до своїх ніг і підбирати відповідне взуття.

  1. Уникайте взуття з вузьким і гострим носком. Такі моделі будуть сковувати пальці, погіршувати кровообіг і давати вам відчуття втоми, набряків і болю. Також не спокушайтеся на зовнішній вигляд балеток, сліперів і лоферів, адже вони переважно погано фіксують стопу: вона подається вперед і дає надмірне навантаження на підйом і пальці.
  2. Обирайте взуття з натуральної шкіри. Вона дозволяє ногам дихати, зручно почуватися та не провокує мозолі та натоптиші.
  3. Віддавайте перевагу взуттю з жорстким задником, м’якою і широкою передньою частиною та стійкою підошвою. Найкраще під цю роль підходить ортопедичне взуття, яке дбає про анатомічно-правильне положення стопи та зручність протягом всього дня.
  4. Звертайте увагу на взуття зі шнурівками та липучками. Вона допоможе регулювати ширину взуття та навіть якщо ноги набрякнуть – знайти зручну фіксацію.
  5. Не беріть вузьке взуття з надією, що воно розноситься. Ймовірно, такий шанс є, але ваші ноги можуть сильно страждати доки воно таки розшириться. Краще одразу купуйте свій розмір і почувайтеся комфортно.

Як правильно виміряти ногу?

В першій половині дня, оскільки після обіду нога більше набрякає, візьміть картон, поставте на нього ногу та обведіть маркером (радимо міряти так обидві ноги, адже дуже часто вони трішки відрізняються розміром). Лінійкою виміряйте відстань від великого пальця до п’ятки й ви отримаєте свою довжину ноги в сантиметрах. Також можете таким самим чином виміряти ширину. Зіставляйте мірки з замірами на сайтах, щоб правильно підібрати розмір.

Якщо ви купуєте взуття на літо – вимірюйте босу ногу, а якщо на холодну пору – відповідно ногу в шкарпетці.

Широких стоп не варто соромитися, адже це така ж особливість, як розмір ноги, колір очей чи волосся.

Не знаєте, яку модель обрати? Залиште нам свій номер або зателефонуйте самостійно – +38 (050) 378-22-21, +38 (067) 761-57-44 й наші менеджери допоможуть з вибором. Наш магазин пропонує багато моделей для жінок та чоловіків з широкою стопою.

Коментарі

Поки немає коментарів